Rezultate Ediția I – 2015

Cross M

Cross masculin open

20

loc numele nr.conc timp
1 Herman Peter 84 0:33:14
2 Szep Zoltan 280 0:33:59
3 Vaipan Calin 271 0:34:07
4 Cristescu Stefan 343 0:35:31
5 Cioc Raul-Cristian 64 0:36:26
6 Angelescu Adrian 45 0:37:32
7 Salajan Adrian 251 0:38:06
8 Kozomos Lajos 97 0:38:11
9 Neagu Andrei 118 0:38:23
10 Albert Levente 41 0:39:11
11 Zoldi Botond 336 0:40:24
12 Chihaia Sorin 63 0:40:50
13 costin robert 65 0:41:16
14 Pleian Radu 124 0:41:52
15 Szabo Zoltan 112 0:42:14
16 Funza Mihai 111 0:42:18
17 KOCSIS SANDOR 94 0:43:24
18 Nicusan Bogdan 350 0:43:35
19 Hota Stelian 86 0:43:46
20 CENAN MIHAI 61 0:44:11
21 Ilinca Gelu 344 0:44:14
22 Balint Ajtony 47 0:44:18
23 Soos David Norbert 259 0:44:29
24 Coman Dragos 87 0:44:52
25 Klosz Viktor 390 0:45:02
26 Rusu Emil 130 0:45:10
27 Serbanescu Marius 253 0:45:26
28 Moga Daniel 115 0:45:37
29 Iusan Ovidiu 348 0:45:48
30 Benke Atilla 51 0:47:28
31 Marchis Maximilian 108 0:48:13
32 Albert Tibor 42 0:48:37
33 Todoran Lucian 266 0:48:37
34 Kiss Gavril 93 0:48:57
35 Soos Arpad Andras 258 0:48:59
36 Vlad Daniel Alexandryu 275 0:49:42
37 Marchis Camil 107 0:49:53
38 Sideriaș Florin 254 0:50:07
39 Szilagyi Sandor 262 0:50:25
40 Isar Mihai 347 0:50:31
41 Marginean Flavius 109 0:50:36
42 Lazar Andrei 100 0:52:35
43 Dracea Lucian 70 0:52:37
44 Zolnai Andrei 276 0:56:13
45 Csiki Zsolt Csaba 66 0:56:18
46 Ferenc-Zoltan Tavaszi 74 0:56:29
47 Petru Petrisor 123 0:57:11
48 SZOMBATI ODON OVIDIU 263 0:57:22
49 Moldovan Viorel 116 0:58:15
50 Nistor Alin 120 0:58:17
51 Theiss Robert 265 0:58:24
52 Dabóczi Mátyás-János 67 0:58:25
53 Graef Janos 101 0:58:36
54 Bahrim Dumitru 58 0:58:58
55 Paraidi Csaba 122 0:59:00
56 CAIA MARIUS COSTEL 59 0:59:54
57 Popoviciu Alin 127 0:59:57
58 Muresan Radu 117 0:59:59
59 Laszlo Ovidiu 346 1:00:02
60 Ilea Septimiu 62 1:00:35
61 Dordea Horatiu 341 1:00:48
62 Maior Ovidiu 104 1:02:50
63 Dobra Horatiu 349 1:03:30
64 Decean Cristian 68 1:03:44
65 Kucsván Attila 98 1:04:13
66 Mihail Mircea-Vlad 114 1:07:20
67 Stan Paul 260 1:10:15
68 Vamos Adrian 337 1:11:05
69 Gherghel Mihai 79 1:15:51
70 Bobis Iosif 56 DSQ
71 Becica David-Gabriel 49 DSQ
72 Kiss Zoltan 256 DSQ
73 Beldean Dorel-Sebastian 50 DSQ
74 Laba Lucian 99 DSQ

Cross Masculin <21

1 Herman Peter 84 0:33:14
2 Cioc Raul-Cristian 64 0:36:26
3 Neagu Andrei 118 0:38:23
4 Zoldi Botond 336 0:40:24
5 Funza Mihai 111 0:42:18
6 Coman Dragos 87 0:44:52
7 Soos David Norbert 259 0:48:59
8 Vlad Daniel Alexandryu 275 0:49:42
9 Lazar Andrei 100 0:52:35
10 Popoviciu Alin 127 0:59:57
11 Kucsván Attila 98 1:04:13
12 Bobis Iosif 56 DSQ
13 Becica David-Gabriel 49 DSQ
14 Kiss Zoltan 256 DSQ
15 Beldean Dorel-Sebastian 50 DSQ

Cross Masculin 22-29

1 Szep Zoltan 280 0:33:59
2 Cristescu Stefan 343 0:35:31
3 Chihaia Sorin 63 0:40:50
4 Balint Ajtony 47 0:44:18
5 Iusan Ovidiu 348 0:45:48
6 Benke Atilla 51 0:47:28
7 Kiss Gavril 93 0:48:57
8 Marchis Camil 107 0:49:53
9 Sideriaș Florin 254 0:50:07
10 Szilagyi Sandor 262 0:50:25
11 Dracea Lucian 70 0:52:37
12 Dabóczi Mátyás-János 67 0:58:25
13 Muresan Radu 117 0:59:59
14 Mihail Mircea-Vlad 114 1:07:20

Cross Masculin 30-39

1 Vaipan Calin 271 0:34:07
2 Salajan Adrian 251 0:38:06
3 Albert Levente 41 0:39:11
4 KOCSIS SANDOR 94 0:43:24
5 Nicusan Bogdan 350 0:43:35
6 Hota Stelian 86 0:43:46
7 Ilinca Gelu 344 0:44:14
8 Serbanescu Marius 253 0:45:26
9 Moga Daniel 115 0:45:37
10 Marchis Maximilian 108 0:48:13
11 Albert Tibor 42 0:48:37
12 Isar Mihai 347 0:50:31
13 Marginean Flavius 109 0:50:36
14 Csiki Zsolt Csaba 66 0:56:18
15 Nistor Alin 120 0:58:17
16 Theiss Robert 265 0:58:24
17 Graef Janos 101 0:58:36
18 Laszlo Ovidiu 346 1:00:02
19 Dordea Dobra Horatiu 341 1:00:48
20 Maior Ovidiu 104 1:02:50
21 Dobra Horatiu 349 1:03:30
22 Decean Cristian 68 1:03:44
23 Vamos Adrian 337 1:11:05
24 Laba Lucian 99 DSQ

Cross Masculin 40-49

1 Angelescu Adrian 45 0:37:32
2 costin robert 65 0:41:16
3 Pleian Radu 124 0:41:52
4 Szabo Zoltan 112 0:42:14
5 CENAN MIHAI 61 0:44:11
6 Soos Arpad Andras 258 0:44:29
7 Klosz Viktor 390 0:45:02
8 Rusu Emil 130 0:45:10
9 Todoran Lucian 266 0:48:37
10 Ferenc-Zoltan Tavaszi 74 0:56:29
11 SZOMBATI ODON OVIDIU 263 0:57:22
12 Bahrim Dumitru 58 0:58:58
13 Paraidi Csaba 122 0:59:00
14 CAIA MARIUS COSTEL 59 0:59:54
15 Stan Paul 260 1:10:15

Cross Masculin 50-59

1 Kozomos Lajos 97 0:38:11
2 Zolnai Andrei 276 0:56:13
3 Petru Petrisor 123 0:57:11
4 Moldovan Viorel 116 0:58:15
5 Ilea Septimiu 62 1:00:35

Cross Masculin 60+

1 Gherghel Mihai 79 1:15:51

 

 

Cross F

Cross feminin open

loc numele nr.conc timp
1 Herman Maria Gabriela 83 0:42:14
2 Miclea Ana-Maria 279 0:45:05
3 Bartos Krisztina 48 0:45:45
4 Vasiloanca Daniela 273 0:46:28
5 Biris Rodica-Virginia 53 0:48:15
6 Matefi Takacs Tamara 342 0:48:53
7 Maghiar Iulia 103 0:48:53
8 Albu Mirela 43 0:51:59
9 Ratiu Cristina 129 0:52:35
10 Precup Corina 128 0:52:49
11 VASIU CORINA 274 0:55:22
12 Maghiar Cristina 102 0:57:25
13 Grama Georgiana-Monica 80 0:57:55
14 Capilna Monika 60 0:58:58
15 Solovastru Andrada 257 0:59:00
16 Florea doina simona 75 0:59:16
17 Radu Gloria 261 0:59:21
18 Bondor Salome 57 0:59:33
19 Florea Mihaela 76 0:59:39
20 Gáll Laura 78 0:59:45
21 Mihai Gabriela 113 0:59:47
22 Mesaros Claudia 345 1:00:00
23 Paisz Kristina 340 1:00:58
24 Niculiseanu Stela 119 1:01:00
25 Ercean Bianca 72 1:01:45
26 Bloj Ruxandra 54 1:02:30
27 Fabian Eniko 73 1:02:50
28 Jakab Tünde 91 1:02:51
29 Ilea Smaranda 52 1:02:55
30 Man Casandra 105 1:03:23
31 Curticapean Roxana 339 1:03:53
32 Panis Ottilia 121 1:04:28
33 Decean Luminita 69 1:04:49
34 Iepan Andreea 270 1:07:08
35 Todorut Anca 267 1:07:42
36 Tarba Nicoleta 264 1:08:46
37 Zolog Nicoleta 277 1:08:47
38 Popa Carmen Gabriela 125 1:08:51
39 Ilies Monica 90 1:09:51
40 Kiss Dana 92 1:09:52
41 Toma Cosmina 268 1:10:15
42 Sandor Andreea Alexandra 252 1:10:41
43 Maria Molnar 110 1:15:50
44 BOBIS DOINA 55 1:15:51
45 Zudor Iulia Melinda 278 DSQ

Cross Feminin <21

1 Matefi Takacs Tamara 342 0:48:53
1 Maghiar Iulia 103 0:48:53
3 Radu Gloria 261 0:59:21
4 Maria Molnar 110 1:15:50
5 Zudor Iulia Melinda 278 DSQ

 

Cross Feminin 22-29

1 Bartos Krisztina 48 0:45:45
2 Grama Georgiana-Monica 80 0:57:55
3 Solovastru Andrada 257 0:59:00
4 Bondor Salome 57 0:59:33
5 Florea Mihaela 76 0:59:39
6 Mihai Gabriela 113 0:59:47
7 Paisz Kristina 340 1:00:58
8 Niculiseanu Stela 119 1:01:00
9 Ercean Bianca 72 1:01:45
10 Jakab Tünde 91 1:02:51
11 Todorut Anca 267 1:07:42
12 Tarba Nicoleta 264 1:08:46
13 Zolog Nicoleta 277 1:08:47
14 Ilies Monica 90 1:09:51
15 Kiss Dana 92 1:09:52
16 Sandor Andreea Alexandra 252 1:10:41

 

Cross Feminin 30-39

1 Miclea Ana-Maria 279 0:45:05
2 Biris Rodica-Virginia 53 0:48:15
3 Albu Mirela 43 0:51:59
4 Ratiu Cristina 129 0:52:35
5 VASIU CORINA 274 0:55:22
6 Florea doina simona 75 0:59:16
7 Gáll Laura 78 0:59:45
8 Mesaros Claudia 345 1:00:00
9 Man Casandra 105 1:03:23
10 Curticapean Roxana 339 1:03:53
11 Panis Ottilia 121 1:04:28
12 Iepan Andreea 270 1:07:08
13 Toma Cosmina 268 1:10:15

 

Cross Feminin 40-49

1 Herman Maria Gabriela 83 0:42:14
2 Vasiloanca Daniela 273 0:46:28
3 Precup Corina 128 0:52:49
4 Maghiar Cristina 102 0:57:25
5 Capilna Monika 60 0:58:58
6 Bloj Ruxandra 54 1:02:30
7 Fabian Eniko 73 1:02:50
8 Ilea Smaranda 52 1:02:55
9 Decean Luminita 69 1:04:49
10 Popa Carmen Gabriela 125 1:08:51

 

Cross Feminin 50-59

1 BOBIS DOINA 55 1:15:51

 

 

Semimaraton F

Semimaraton feminin open

Blenchea Manuela

loc numele nr.conc timp
1 Paula Dogaru 213 1:50:18
2 Moldovan Alina 199 1:55:14
3 Pintea Alexandra 214 2:00:49
4 Tinca Maria 294 2:04:43
5 ungur carmen 297 2:06:10
6 Fazakas Biborka 168 2:07:04
7 Szabo Hanna 352 2:13:46
8 Beno Kinga Laura 139 2:15:28
9 Campian Andrada 148 2:15:48
10 SALAGEAN DANIELA 281 2:31:59
11 Blenchea Manuela 141 2:31:59
12 Magyaros Reka 186 2:35:56
13 Moldovan Monica-Gabriela 201 2:40:06
14 Bugja Andrea 147 2:45:07
15 Cengher Ioana 149 2:53:43
16 Migliorini Gabriella 196 2:53:54
17 Marinescu Iulia 191 2:54:38
18 Kajtár Klára 180 2:55:43
19 Cioca Laura Maria 152 2:56:42
20 Matei Adriana Angelica 193 2:58:24

 

Semimaraton Feminin <21

1 Moldovan Alina 199 1:55:14
2 Szabo Hanna 352 2:13:46

 

Semimaraton Feminin 22-29

1 Paula Dogaru 213 1:50:18
2 Pintea Alexandra 214 2:00:49
3 Campian Andrada 148 2:15:48
4 SALAGEAN DANIELA 281 2:31:59
5 Magyaros Reka 186 2:35:56
6 Cengher Ioana 149 2:53:43

 

Semimaraton Feminin 30-39

1 Tinca Maria 294 2:04:43
2 ungur carmen 297 2:06:10
3 Fazakas Biborka 168 2:07:04
4 Beno Kinga Laura 139 2:15:28
5 Blenchea Manuela 141 2:31:59
6 Moldovan Monica-Gabriela 201 2:40:06
7 Bugja Andrea 147 2:45:07
8 Marinescu Iulia 191 2:54:38
9 Cioca Laura Maria 152 2:56:42
10 Matei Adriana Angelica 193 2:58:24

 

Semimaraton Feminin 40-49

1 Migliorini Gabriella 196 2:53:54
2 Kajtár Klára 180 2:55:43

 

 

Semimaraton M

Semimaraton masculin open

Vasilache Marius

loc numele nr.conc timp
1 Ţimbalist ghenadie 296 1:25:53
2 Tamas Viorel 290 1:28:09
3 Balan Nicolae 133 1:31:37
4 Gabor Aron 170 1:35:40
5 Preda Ionut 353 1:39:05
6 Bartha Balint 136 1:39:21
7 Deme József 162 1:39:32
8 Costea Adrian 155 1:39:35
9 Maier Andrei 187 1:39:37
10 Seres Tibor 283 1:41:35
11 UNGUR MIHAI 298 1:41:35
12 Tilea Nicolae-Silviu 293 1:43:33
13 Balaj Ovidiu 307 1:47:20
14 Kantor Tibor 181 1:47:33
15 Balazs Peter 135 1:47:36
16 Daniel-Kiss Laszlo 160 1:47:43
17 Janosi Attila 178 1:48:07
18 Csegedi Imre 158 1:50:04
19 Vasilache Marius 301 1:50:18
20 Neag Sorin 301 1:50:46
21 Fabian Karoly Pal 167 1:50:55
22 Mircea Gustav Robert 198 1:51:00
23 Stefan Pantila 310 1:51:31
24 Cheteles Paul 151 1:51:38
25 Kiss Levente 209 1:53:15
26 Varga Zoltan 300 1:53:17
27 BOBIS GRIGORE 142 1:53:38
28 Luca Marius 184 1:55:28
29 Incze Laszlo 177 1:55:31
30 Blenchea Horea 140 1:55:40
31 Fábián Csaba 166 1:55:53
32 Balazs Andor 134 1:56:26
33 CRISAN Doru Bogdan 156 1:56:33
34 Ciulei liviu 153 1:56:53
35 POPA IOAN 217 1:57:27
36 Mosandl Felix 303 1:57:31
37 Man Liviu 188 1:58:39
38 Cengher Mihai 150 1:59:36
39 Oțel Valentin Alexandru 210 1:59:44
40 Tor Bela 295 2:00:10
41 PUSKÁS ISTVÁN 218 2:00:11
42 MURESAN DORIN CLAUDIU 204 2:00:21
43 Marc Eugen 189 2:00:47
44 Bârsan Ioan – Gabriel 137 2:00:49
45 Szilveszter Szilárd 289 2:00:51
46 Marian marius aurel 190 2:01:08
47 Papp Mihaly 212 2:02:28
48 Piros Gyula 215 2:03:46
49 Nagy Istvan 206 2:04:19
50 Maghiar Florin 185 2:04:48
51 BARTELS Alexander 208 2:05:05
52 Marius Marian 192 2:05:49
53 Teiosanu alexandru 291 2:07:02
54 Varga Laszlo 299 2:10:12
55 Moser Andreas 202 2:10:34
56 Iclanzan Raul 176 2:10:51
57 Jozsa Tibor 179 2:11:47
58 Klosz Peter 182 2:13:46
59 Beian Claudiu 138 2:14:35
60 Dimbean Ovidiu 164 2:15:29
61 Menyhart Ferencz 195 2:16:07
62 Sorin Pastor 161 2:19:59
63 Hurdu Bogdan-Iuliu 175 2:21:30
64 Croitoru Mircea Dumitru 157 2:23:03
65 nadisan bogdan 205 2:27:55
66 VASIU CRISTIAN 302 2:29:40
67 GEORGESCU FLORIN DANIEL 171 2:34:36
68 Bordas Ovidiu 144 2:36:41
69 Barna Ioan 309 2:36:42
70 RADU ROMICA 219 2:37:12
71 Migliorini Valerio 197 2:38:04
72 Hota Valentin 174 2:39:40
73 Moldovan Manuel 200 2:39:41
74 Razvan Ilie 308 2:40:08
75 Danci Gabriel 159 2:44:30
76 Corban Mircea Anton 154 2:45:07
77 Năznean Adrian 207 2:54:35
78 Bogdan Radu 143 2:57:32
79 Pantis Mihai 211 DSQ

 

Semimaraton Masculin <21

1 Kiss Levente 209 1:53:15
2 Marc Eugen 189 2:00:47

 

Semimaraton Masculin 22-29

1 Tamas Viorel 290 1:28:09
2 Tilea Nicolae-Silviu 293 1:43:33
3 Kantor Tibor 181 1:47:33
4 Janosi Attila 178 1:48:07
5 Cheteles Paul 151 1:51:38
6 Balazs Andor 134 1:56:26
7 Mosandl Felix 303 1:57:31
8 Bârsan Ioan – Gabriel 137 2:00:49
9 Piros Gyula 215 2:03:46
10 BARTELS Alexander 208 2:05:05
11 Varga Laszlo 299 2:10:12
12 Iclanzan Raul 176 2:10:51
13 Beian Claudiu 138 2:14:35
14 nadisan bogdan 205 2:27:55
15 Bordas Ovidiu 144 2:36:41

 

Semimaraton Masculin 30-39

1 Ţimbalist ghenadie 296 1:25:53
2 Balan Nicolae 133 1:31:37
3 Gabor Aron 170 1:35:40
4 Preda Ionut 353 1:39:05
5 Bartha Balint 136 1:39:21
6 Deme József 162 1:39:32
7 Costea Adrian 155 1:39:35
8 Maier Andrei 187 1:39:37
9 Seres Tibor 283 1:41:35
10 UNGUR MIHAI 298 1:41:35
11 Balaj Ovidiu 307 1:47:20
12 Balazs Peter 135 1:47:36
13 Daniel-Kiss Laszlo 160 1:47:43
14 Vasilache Marius 301 1:50:18
15 Stefan Pantila 310 1:51:31
16 Luca Marius 184 1:55:28
17 Fábián Csaba 166 1:55:53
18 Cengher Mihai 150 1:59:36
19 Oțel Valentin Alexandru 210 1:59:44
20 Marian marius aurel 190 2:01:08
21 Nagy Istvan 206 2:04:19
22 Marius Marian 192 2:05:49
23 Teiosanu alexandru 291 2:07:02
24 Moser Andreas 202 2:10:34
25 Jozsa Tibor 179 2:11:47
26 Hurdu Bogdan-Iuliu 175 2:21:30
27 Croitoru Mircea Dumitru 157 2:23:03
28 GEORGESCU FLORIN DANIEL 171 2:34:36
29 Moldovan Manuel 200 2:39:41
30 Danci Gabriel 159 2:44:30
31 Năznean Adrian 207 2:54:35
32 Bogdan Radu 143 2:57:32
33 Pantis Mihai 211 DSQ

 

Semimaraton Masculin 40-49

1 Csegedi Imre 158 1:50:04
2 Neag Sorin 132 1:50:46
3 Fabian Karoly Pal 167 1:50:55
4 Mircea Gustav Robert 198 1:51:00
5 Varga Zoltan 300 1:53:17
6 Incze Laszlo 177 1:55:31
7 Blenchea Horea 140 1:55:40
8 CRISAN Doru Bogdan 156 1:56:33
9 POPA IOAN 217 1:57:27
10 Man Liviu 188 1:58:39
11 Tor Bela 295 2:00:10
12 PUSKÁS ISTVÁN 218 2:00:11
13 MURESAN DORIN CLAUDIU 204 2:00:21
14 Szilveszter Szilárd 289 2:00:51
15 Papp Mihaly 212 2:02:28
16 Maghiar Florin 185 2:04:48
17 Klosz Peter 182 2:13:46
18 Dimbean Ovidiu 164 2:15:29
19 Menyhart Ferencz 195 2:16:07
20 Sorin Pastor 161 2:19:59
21 VASIU CRISTIAN 302 2:29:40
22 Razvan Ilie 308 2:40:08
23 Corban Mircea Anton 154 2:45:07

 

Semimaraton Masculin 50-59

1 BOBIS GRIGORE 142 1:53:38
2 Ciulei liviu 153 1:56:53
3 Barna Ioan 309 2:36:42
4 Migliorini Valerio 197 2:38:04

 

Semimaraton Masculin 60+

1 RADU ROMICA 219 2:37:12
2 Hota Valentin 174 2:39:40

Ultimele știri

Sport Guru alături de ASCOTID Trail Race

SportGuru.ro este noul sponsor al competiției ASCOTID Trail Race. Categoriile Open, Masculin și Feminin, din curse Mai mult...

Drumeție

Dacă nu participi la competiţie dar vrei să o vezi dintr-o perspectivă mai “personală”, Şoim de Mun Mai mult...

Înscrierile pentru cursele de 1.2 km

Înscrierile pentru probele: Cursa Copiilor (1.2 km) și Cursa Mami și Bebe (1.2 km) au luat sfârșit.   Vă mulț Mai mult...