Rezultate ediția II – 2016

Cros general

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Detesan Raul – Ionut 00:30:25 158
2 Sarosi Francisc 00:31:24 212
3 Cioc Raul 00:31:35 150
4 Hanganut Cristian 00:31:54 161
5 Daroczi Szabolcs 00:35:51 157
6 Costin Robert 00:36:04 155
7 Kozomos Lajos 00:36:20 163
8 Bobis Iosif 00:37:17 146
9 Rotariu Catalin 00:37:24 216
10 Gorbea  Cristian 00:37:42 193
11 Dinu Andrei 00:38:12 191
12 Jakab Zoltan Attila 00:38:12 228
13 Balaj Ovidiu 00:38:12 225
14 Losonczi Cristian 00:38:51 219
15 Bartalis Roland 00:39:20 231
16 Becica David-Gabriel 00:39:38 144
17 Nonu Paul Gabriel 00:39:38 230
18 Budisan Dayana 00:39:47 149
19 Tofalvi Róbert 00:39:56 186
20 Rusu Emil 00:40:01 181
21 Pleian Radu 00:40:12 178
22 Mezdrea  Adrian 00:40:23 204
23 Cretu 00:40:26 205
24 Marian Cristian 00:40:26 213
25 Dimbean Paul 00:40:26 70
26 Coman Dragos 00:41:25 238
27 Herman Maria 00:41:29 162
28 Nagy Zsolt 00:41:31 176
29 Todoran Andra 00:41:31 220
30 Gatu Ungureanu Ovidiu 00:41:31 227
31 Blanari Marcel 00:43:46 145
32 Moldovan Viorel 00:43:46 237
33 Mureşan  Eugen Augustin 00:44:10 192
34 Biris  Rodica Virginia 00:44:20 199
35 Mathe Iosif 00:44:36 169
36 Herciu Alexandru 00:44:39 200
37 Obrejan Paula 00:44:39 229
38 Torok Tamás 00:45:00 187
39 Albu Mirela Luciana 00:45:02 142
40 Piros Gyula 00:45:18 177
41 Pintea Stelian 00:45:23 207
42 Cordosan Radu 00:46:22 151
43 Moldovan Catalin 00:46:22 221
44 Stoica Augustin 00:48:24 143
45 Popa Doina 00:48:57 210
46 Moldovan Ioan Vasile 00:49:35 206
47 Moldovan Manuel 00:50:01 194
48 Menyhart Ferencz 00:50:08 170
49 Precup Corina 00:50:17 180
50 Tohanean Adina 00:50:17 233
51 Soós Arpad Andras 00:50:52 183
52 Kiss Imre 00:50:52 211
53 Marton Monika 00:54:19 217
54 Biris  Laura 00:54:23 208
55 Capalna Monica 00:54:24 209
56 Radu Eva 00:54:29 223
57 Grosu Gabriela 00:54:39 160
58 Salajan Adrian 00:54:40 182
59 Cătană David 00:55:00 99
60 Csiki Magda 00:55:15 222
61 Menyhart Csaba 00:55:17 190
62 Bucur   Vasile 00:55:19 235
63 Docsi Botond 00:55:20 215
64 Mureșan Radu 00:55:25 203
65 Jurjiu Luminita 00:55:29 214
66 Gherman Catrinel 00:55:38 159
67 Szatmári Timea 00:55:41 184
68 Csiki Zsolt Csaba 00:55:44 156
69 László Szidónia 00:55:55 165
70 Birton Olimpia 00:56:10 195
71 Veres  Atilla 00:56:14 242
72 Bobis Hadasa 00:56:18 148
73 Sopterean  Andrei 00:56:19 239
74 Agapie Ionel 00:56:36 141
75 Dracea Lucian 00:56:40 166
76 Moldovan Alexandra 00:56:41 174
77 Kucsvan Attila 00:56:42 164
78 Moldovan Bogdan 00:56:50 173
79 Zieminska Joanna 00:57:07 201
80 Stoica Tudor 00:57:40 188
81 Fechete Ramona 00:58:05 218
82 Albert Eniko 00:58:23 224
83 Boar Raluca 00:58:34 226
84 Marinescu Iulia 00:58:52 197
85 Cioca Laura 00:58:53 196
86 Rosu Ana Caludia 00:59:25 234
87 Zolnai Andrei 01:01:31 189
88 Maior Ovidiu 01:04:03 167
89 Teioșanu Andreea Claudia 01:05:50 185
90 Popa Carmen 01:09:05 236
91 Bobis Doina 01:09:20 147
92 Molnar Maria 01:09:21 175
93 Sipos  Remus Sebastian 01:09:22 240
94 Sipos  Bogdan Cristian 01:09:23 241
95 Mihaila Mircea Vlad 01:09:48 198

Cros Masculin open

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Detesan Raul – Ionut 00:30:25 158
2 Sarosi Francisc 00:31:24 212
3 Cioc Raul 00:31:35 150
4 Hanganut Cristian 00:31:54 161
5 Daroczi Szabolcs 00:35:51 157
6 Costin Robert 00:36:04 155
7 Kozomos Lajos 00:36:20 163
8 Bobis Iosif 00:37:17 146
9 Rotariu Catalin 00:37:24 216
10 Gorbea  Cristian 00:37:42 193
11 Dinu Andrei 00:38:12 191
12 Jakab Zoltan Attila 00:38:12 228
13 Balaj Ovidiu 00:38:12 225
14 Losonczi Cristian 00:38:51 219
15 Bartalis Roland 00:39:20 231
16 Becica David-Gabriel 00:39:38 144
17 Nonu Paul Gabriel 00:39:38 230
18 Tofalvi Róbert 00:39:56 186
19 Rusu Emil 00:40:01 181
20 Pleian Radu 00:40:12 178
21 Mezdrea  Adrian 00:40:23 204
22 Cretu 00:40:26 205
23 Marian Cristian 00:40:26 213
24 Dimbean Paul 00:40:26 70
25 Coman Dragos 00:41:25 238
26 Nagy Zsolt 00:41:31 176
27 Gatu Ungureanu Ovidiu 00:41:31 227
28 Blanari Marcel 00:43:46 145
29 Moldovan Viorel 00:43:46 237
30 Mureşan  Eugen Augustin 00:44:10 192
31 Mathe Iosif 00:44:36 169
32 Herciu Alexandru 00:44:39 200
33 Torok Tamás 00:45:00 187
34 Piros Gyula 00:45:18 177
35 Pintea Stelian 00:45:23 207
36 Cordosan Radu 00:46:22 151
37 Moldovan Catalin 00:46:22 221
38 Stoica Augustin 00:48:24 143
39 Moldovan Ioan Vasile 00:49:35 206
40 Moldovan Manuel 00:50:01 194
41 Menyhart Ferencz 00:50:08 170
42 Soós Arpad Andras 00:50:52 183
43 Kiss Imre 00:50:52 211
44 Salajan Adrian 00:54:40 182
45 Cătană David 00:55:00 99
46 Menyhart Csaba 00:55:17 190
47 Bucur   Vasile 00:55:19 235
48 Docsi Botond 00:55:20 215
49 Mureșan Radu 00:55:25 203
50 Csiki Zsolt Csaba 00:55:44 156
51 Veres  Atilla 00:56:14 242
52 Sopterean  Andrei 00:56:19 239
53 Agapie Ionel 00:56:36 141
54 Dracea Lucian 00:56:40 166
55 Kucsvan Attila 00:56:42 164
56 Moldovan Bogdan 00:56:50 173
57 Stoica Tudor 00:57:40 188
58 Zolnai Andrei 01:01:31 189
59 Maior Ovidiu 01:04:03 167
60 Sipos  Remus Sebastian 01:09:22 240
61 Sipos  Bogdan Cristian 01:09:23 241
62 Mihaila Mircea Vlad 01:09:48 198

Cros Feminin Open

1 Budisan Dayana 00:39:47 149
2 Herman Maria 00:41:29 162
3 Todoran Andra 00:41:31 220
4 Biris  Rodica Virginia 00:44:20 199
5 Obrejan Paula 00:44:39 229
6 Albu Mirela Luciana 00:45:02 142
7 Popa Doina 00:48:57 210
8 Precup Corina 00:50:17 180
9 Tohanean Adina 00:50:17 233
10 Marton Monika 00:54:19 217
11 Biris  Laura 00:54:23 208
12 Capalna Monica 00:54:24 209
13 Radu Eva 00:54:29 223
14 Grosu Gabriela 00:54:39 160
15 Csiki Magda 00:55:15 222
16 Jurjiu Luminita 00:55:29 214
17 Gherman Catrinel 00:55:38 159
18 Szatmári Timea 00:55:41 184
19 László Szidónia 00:55:55 165
20 Birton Olimpia 00:56:10 195
21 Bobis Hadasa 00:56:18 148
22 Moldovan Alexandra 00:56:41 174
23 Zieminska Joanna 00:57:07 201
24 Fechete Ramona 00:58:05 218
25 Albert Eniko 00:58:23 224
26 Boar Raluca 00:58:34 226
27 Marinescu Iulia 00:58:52 197
28 Cioca Laura 00:58:53 196
29 Rosu Ana Caludia 00:59:25 234
30 Teioșanu Andreea Claudia 01:05:50 185
31 Popa Carmen 01:09:05 236
32 Bobis Doina 01:09:20 147
33 Molnar Maria 01:09:21 175

Cros 16-18 ani Masculin

1 Cioc Raul 00:31:35 150
2 Bobis Iosif 00:37:17 146
3 Gorbea  Cristian 00:37:42 193
4 Bartalis Roland 00:39:20 231
5 Becica David-Gabriel 00:39:38 144
6 Nonu Paul Gabriel 00:39:38 230
7 Coman Dragos 00:41:25 238
8 Cătană David 00:55:00 99
9 Sipos  Bogdan Cristian 01:09:23 241

Cros 16-18 ani Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Budisan Dayana 00:39:47 149
2 Todoran Andra 00:41:31 220
3 Obrejan Paula 00:44:39 229
4 Bobis Hadasa 00:56:18 148
5 Molnar Maria 01:09:21 175

Cros 19-21 ani Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Detesan Raul – Ionut 00:30:25 158
2 Moldovan Catalin 00:46:22 221
3 Kucsvan Attila 00:56:42 164

Cros 22-29 ani Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Hanganut Cristian 00:31:54 161
2 Losonczi Cristian 00:38:51 219
3 Tofalvi Róbert 00:39:56 186
4 Dimbean Paul 00:40:26 70
5 Nagy Zsolt 00:41:31 176
6 Blanari Marcel 00:43:46 145
7 Moldovan Viorel 00:43:46 237
8 Torok Tamás 00:45:00 187
9 Menyhart Csaba 00:55:17 190
10 Mureșan Radu 00:55:25 203
11 Dracea Lucian 00:56:40 166
12 Stoica Tudor 00:57:40 188
13 Mihaila Mircea Vlad 01:09:48 198

Cros 22-29 ani Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Grosu Gabriela 00:54:39 160
2 Gherman Catrinel 00:55:38 159
3 Szatmári Timea 00:55:41 184
4 Moldovan Alexandra 00:56:41 174
5 Zieminska Joanna 00:57:07 201
6 Boar Raluca 00:58:34 226

Cros 30-39 ani Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Daroczi Szabolcs 00:35:51 157
2 Rotariu Catalin 00:37:24 216
3 Jakab Zoltan Attila 00:38:12 228
4 Balaj Ovidiu 00:38:12 225
5 Gatu Ungureanu Ovidiu 00:41:31 227
6 Mureşan  Eugen Augustin 00:44:10 192
7 Piros Gyula 00:45:18 177
8 Moldovan Manuel 00:50:01 194
9 Salajan Adrian 00:54:40 182
10 Docsi Botond 00:55:20 215
11 Csiki Zsolt Csaba 00:55:44 156
12 Veres  Atilla 00:56:14 242
13 Sopterean  Andrei 00:56:19 239
14 Moldovan Bogdan 00:56:50 173
15 Maior Ovidiu 01:04:03 167

Cros 30-39 ani Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Biris  Rodica Virginia 00:44:20 199
2 Albu Mirela Luciana 00:45:02 142
3 Marton Monika 00:54:19 217
4 Biris  Laura 00:54:23 208
5 László Szidónia 00:55:55 165
6 Birton Olimpia 00:56:10 195
7 Marinescu Iulia 00:58:52 197
8 Cioca Laura 00:58:53 196
9 Teioșanu Andreea Claudia 01:05:50 185

Cros 40-49 Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Sarosi Francisc 00:31:24 212
2 Costin Robert 00:36:04 155
3 Dinu Andrei 00:38:12 191
4 Pleian Radu 00:40:12 178
5 Mezdrea  Adrian 00:40:23 204
6 Cretu 00:40:26 205
7 Marian Cristian 00:40:26 213
8 Herciu Alexandru 00:44:39 200
9 Pintea Stelian 00:45:23 207
10 Cordosan Radu 00:46:22 151
11 Moldovan Ioan Vasile 00:49:35 206
12 Menyhart Ferencz 00:50:08 170
13 Soós Arpad Andras 00:50:52 183
14 Kiss Imre 00:50:52 211
15 Bucur   Vasile 00:55:19 235
16 Sipos  Remus Sebastian 01:09:22 240

Cros 40-49 Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Herman Maria 00:41:29 162
2 Popa Doina 00:48:57 210
3 Precup Corina 00:50:17 180
4 Tohanean Adina 00:50:17 233
5 Capalna Monica 00:54:24 209
6 Radu Eva 00:54:29 223
7 Csiki Magda 00:55:15 222
8 Jurjiu Luminita 00:55:29 214
9 Fechete Ramona 00:58:05 218
10 Albert Eniko 00:58:23 224
11 Rosu Ana Caludia 00:59:25 234
12 Popa Carmen 01:09:05 236

Cros 50-59 Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Kozomos Lajos 00:36:20 163
2 Rusu Emil 00:40:01 181
3 Mathe Iosif 00:44:36 169
4 Stoica Augustin 00:48:24 143
5 Zolnai Andrei 01:01:31 189

Cros 50-59 Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Bobis Doina 01:09:20 147

Cros 60+ Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Agapie Ionel 00:56:36 141

 

Semimaraton General

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Bălan Nicolae 01:17:07 106
2 Tams Viorel 01:19:34 103
3 Bălan Marcel 01:23:58 101
4 Gabor Aron 01:29:44 20
5 Vaipan Calin 01:29:47 65
6 Matei Alexandru Cristian 01:29:54 95
7 Costea Adrian 01:32:22 10
8 Moldovan Ovidiu 01:32:54 80
9 Bartha Bálint 01:34:40 3
10 Magyarosi Szilard 01:35:23 35
11 Maier András 01:36:46 71
12 Kiss Ferenc 01:37:10 29
13 Cîrlan Elena Daniela 01:37:23 90
14 Deva Dan-Cristian 01:38:35 14
15 Kántor Tibor 01:39:10 28
16 Popescu  Laura-Diana 01:42:04 98
17 Incze Laszlo 01:42:07 92
18 Hideg Laszlo Zalan 01:42:11 94
19 Janosi  Gyorgy 01:42:18 93
20 Salagean Stefan 01:42:30 55
21 Lăpușan László 01:42:55 31
22 Fabian Karoly Pal 01:43:05 16
23 Dimbian  Ovidiu 01:43:30 66
24 Laszlo Daniel-Kiss 01:44:43 32
25 Moga Daniel 01:45:08 42
26 Helgiu Alin 01:45:24 26
27 Stoian Razvan 01:45:46 58
28 Vultur Daniel 01:45:48 82
29 Marcu Marius 01:46:07 37
30 Bobis Grigore 01:46:10 6
31 Crișan  Doru 01:46:28 72
32 Iszlai Gyula Szabolcs 01:46:35 105
33 Gustav Mircea 01:47:03 69
34 Barbu Vasile 01:47:14 1
35 Botond Simon 01:47:30 57
36 Csegedi Imre 01:48:33 11
37 Lup Nicu 01:49:07 34
38 Dobrita Ionela-Viorica 01:50:16 15
39 Fábián Csaba 01:50:52 18
40 Varga Zoltan 01:51:45 96
41 Ungur Carmen 01:52:04 63
42 Gavin Griffiths 01:53:07 75
43 Galeanu Mari 01:53:48 22
44 Bârsan Ioan – Gabriel 01:53:53 4
45 Moldovan Alina Luciana 01:54:35 44
46 Maior Viorel 01:54:43 36
47 Popa Ioan 01:55:20 51
48 Torok Csaba 01:55:28 100
49 Pastor Sorin 01:56:30 48
50 Kiss Attila 01:56:32 54
51 Kiss  Levente 01:56:33 73
52 Tinca Maria 01:57:27 62
53 Erös Levente 01:58:57 33
54 Dăian Alex 01:58:59 12
55 Petru Petrisor 01:59:02 49
56 Incze Aron 01:59:26 91
57 German Lucretia 01:59:42 23
58 Giurgiu Adrian 02:00:21 24
59 Tibor Jozsa 02:00:23 107
60 Cenan Mihai 02:01:41 40
61 Popoviciu Augustin Alin 02:02:28 52
62 Bota Septimiu 02:04:40 7
63 Ungureanu Ștefan 02:04:43 85
64 Úry Szabolcs Csaba 02:04:45 64
65 Szabo Jozsef 02:05:11 59
66 Friczi Carol 02:05:14 19
67 Puskas Attila 02:06:00 83
68 Neagoe Constantin 02:06:47 46
69 Teioșanu Alexandru 02:06:55 60
70 Sajgó Tibor 02:06:56 30
71 Sidó Katalin 02:07:10 56
72 Bondor Salomé 02:07:11 77
73 Varga Zsolt 02:10:52 43
74 Ghira  George 02:12:15 87
75 Mesaros Claudia 02:12:45 38
76 Barbu Adrian 02:12:46 2
77 Orban Wilhelm 02:13:35 47
78 Beno Kinga Laura 02:15:25 104
79 Moldovan Dumitru 02:18:44 76
80 Rusu Claudia Adela 02:18:57 53
81 Galeanu Ducu 02:19:32 21
82 Simonfi Zsuzsanna 02:19:39 102
83 Mátyus  Katalin 02:19:58 61
84 Câmpian Andrada 02:21:23 97
85 Fodor Anca 02:24:06 67
86 Bartalus Hunor 02:24:51 78
87 Molnar Peter 02:24:52 79
88 Boariu Maria 02:26:12 5
89 Pușcașiu Cristina 02:26:19 89
90 Nădișan Bogdan Lazăr 02:27:17 74
91 Ștefan Mihai Grigore 02:34:02 84
92 Fabian Eniko 02:34:03 17
93 Harja George-Daniel 02:36:09 25
94 Bria Raluca Sorina 02:38:36 9
95 Văsieșiu Cristina 02:41:17 68
96 Matei Adriana Angelica 02:41:18 88
97 Moldovan Monica 02:41:37 45
98 Pop Silvia 02:41:45 50
99 Pricop Raluca 02:43:54 86
100 Botiș Laviniu 02:52:36 8
101 Cotoi Niculina 03:15:34 81
102 Danci Gabriel 03:15:34 13

Semimaraton open Masculin

1 Bălan Nicolae 01:17:07 106
2 Tams Viorel 01:19:34 103
3 Bălan Marcel 01:23:58 101
4 Gabor Aron 01:29:44 20
5 Vaipan Calin 01:29:47 65
6 Matei Alexandru Cristian 01:29:54 95
7 Costea Adrian 01:32:22 10
8 Moldovan Ovidiu 01:32:54 80
9 Bartha Bálint 01:34:40 3
10 Magyarosi Szilard 01:35:23 35
11 Maier András 01:36:46 71
12 Kiss Ferenc 01:37:10 29
13 Deva Dan-Cristian 01:38:35 14
14 Kántor Tibor 01:39:10 28
15 Incze Laszlo 01:42:07 92
16 Hideg Laszlo Zalan 01:42:11 94
17 Janosi  Gyorgy 01:42:18 93
18 Salagean Stefan 01:42:30 55
19 Lăpușan László 01:42:55 31
20 Fabian Karoly Pal 01:43:05 16
21 Dimbian  Ovidiu 01:43:30 66
22 Laszlo Daniel-Kiss 01:44:43 32
23 Moga Daniel 01:45:08 42
24 Helgiu Alin 01:45:24 26
25 Stoian Razvan 01:45:46 58
26 Vultur Daniel 01:45:48 82
27 Marcu Marius 01:46:07 37
28 Bobis Grigore 01:46:10 6
29 Crișan  Doru 01:46:28 72
30 Iszlai Gyula Szabolcs 01:46:35 105
31 Gustav Mircea 01:47:03 69
32 Barbu Vasile 01:47:14 1
33 Botond Simon 01:47:30 57
34 Csegedi Imre 01:48:33 11
35 Lup Nicu 01:49:07 34
36 Fábián Csaba 01:50:52 18
37 Varga Zoltan 01:51:45 96
38 Gavin Griffiths 01:53:07 75
39 Bârsan Ioan – Gabriel 01:53:53 4
40 Maior Viorel 01:54:43 36
41 Popa Ioan 01:55:20 51
42 Torok Csaba 01:55:28 100
43 Pastor Sorin 01:56:30 48
44 Kiss Attila 01:56:32 54
45 Kiss  Levente 01:56:33 73
46 Erös Levente 01:58:57 33
47 Dăian Alex 01:58:59 12
48 Petru Petrisor 01:59:02 49
49 Incze Aron 01:59:26 91
50 Giurgiu Adrian 02:00:21 24
51 Tibor Jozsa 02:00:23 107
52 Cenan Mihai 02:01:41 40
53 Popoviciu Augustin Alin 02:02:28 52
54 Bota Septimiu 02:04:40 7
55 Ungureanu Ștefan 02:04:43 85
56 Úry Szabolcs Csaba 02:04:45 64
57 Szabo Jozsef 02:05:11 59
58 Friczi Carol 02:05:14 19
59 Puskas Attila 02:06:00 83
60 Neagoe Constantin 02:06:47 46
61 Teioșanu Alexandru 02:06:55 60
62 Sajgó Tibor 02:06:56 30
63 Varga Zsolt 02:10:52 43
64 Ghira  George 02:12:15 87
65 Barbu Adrian 02:12:46 2
66 Orban Wilhelm 02:13:35 47
67 Moldovan Dumitru 02:18:44 76
68 Galeanu Ducu 02:19:32 21
69 Bartalus Hunor 02:24:51 78
70 Molnar Peter 02:24:52 79
71 Nădișan Bogdan Lazăr 02:27:17 74
72 Ștefan Mihai Grigore 02:34:02 84
73 Harja George-Daniel 02:36:09 25
74 Botiș Laviniu 02:52:36 8
75 Danci Gabriel 03:15:34 13

Semimaraton open Feminin

1 Cîrlan Elena Daniela 01:37:23 90
2 Popescu  Laura-Diana 01:42:04 98
3 Dobrita Ionela-Viorica 01:50:16 15
4 Ungur Carmen 01:52:04 63
5 Galeanu Mari 01:53:48 22
6 Moldovan Alina Luciana 01:54:35 44
7 Tinca Maria 01:57:27 62
8 German Lucretia 01:59:42 23
9 Sidó Katalin 02:07:10 56
10 Bondor Salomé 02:07:11 77
11 Mesaros Claudia 02:12:45 38
12 Beno Kinga Laura 02:15:25 104
13 Rusu Claudia Adela 02:18:57 53
14 Simonfi Zsuzsanna 02:19:39 102
15 Mátyus  Katalin 02:19:58 61
16 Câmpian Andrada 02:21:23 97
17 Fodor Anca 02:24:06 67
18 Boariu Maria 02:26:12 5
19 Pușcașiu Cristina 02:26:19 89
20 Fabian Eniko 02:34:03 17
21 Bria Raluca Sorina 02:38:36 9
22 Văsieșiu Cristina 02:41:17 68
23 Matei Adriana Angelica 02:41:18 88
24 Moldovan Monica 02:41:37 45
25 Pop Silvia 02:41:45 50
26 Pricop Raluca 02:43:54 86
27 Cotoi Niculina 03:15:34 81

Semimaraton 19-24 Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Matei Alexandru Cristian 01:29:54 95
2 Hideg Laszlo Zalan 01:42:11 94
3 Botond Simon 01:47:30 57
4 Bârsan Ioan – Gabriel 01:53:53 4
5 Kiss  Levente 01:56:33 73
6 Incze Aron 01:59:26 91
7 Giurgiu Adrian 02:00:21 24
8 Popoviciu Augustin Alin 02:02:28 52
9 Bota Septimiu 02:04:40 7
10 Molnar Peter 02:24:52 79
11 Harja George-Daniel 02:36:09 25

Semimaraton 19-24 Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Popescu  Laura-Diana 01:42:04 98
2 Moldovan Alina Luciana 01:54:35 44
3 Simonfi Zsuzsanna 02:19:39 102

Semimaraton 25-29 Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Tams Viorel 01:19:34 103
2 Magyarosi Szilard 01:35:23 35
3 Stoian Razvan 01:45:46 58
4 Gavin Griffiths 01:53:07 75
5 Erös Levente 01:58:57 33
6 Ghira  George 02:12:15 87
7 Bartalus Hunor 02:24:51 78
8 Nădișan Bogdan Lazăr 02:27:17 74

Semimaraton 25-29 Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Dobrita Ionela-Viorica 01:50:16 15
2 German Lucretia 01:59:42 23
3 Bondor Salomé 02:07:11 77
4 Câmpian Andrada 02:21:23 97
5 Pricop Raluca 02:43:54 86

Semimaraton 30-34 Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Bălan Nicolae 01:17:07 106
2 Costea Adrian 01:32:22 10
3 Moldovan Ovidiu 01:32:54 80
4 Bartha Bálint 01:34:40 3
5 Kiss Ferenc 01:37:10 29
6 Kántor Tibor 01:39:10 28
7 Salagean Stefan 01:42:30 55
8 Laszlo Daniel-Kiss 01:44:43 32
9 Iszlai Gyula Szabolcs 01:46:35 105
10 Dăian Alex 01:58:59 12
11 Ungureanu Ștefan 02:04:43 85
12 Úry Szabolcs Csaba 02:04:45 64
13 Szabo Jozsef 02:05:11 59
14 Friczi Carol 02:05:14 19
15 Teioșanu Alexandru 02:06:55 60
16 Barbu Adrian 02:12:46 2
17 Ștefan Mihai Grigore 02:34:02 84

Semimaraton 30-34 Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Cîrlan Elena Daniela 01:37:23 90
2 Tinca Maria 01:57:27 62
3 Mesaros Claudia 02:12:45 38
4 Bria Raluca Sorina 02:38:36 9

Semimarton 35-39 Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Bălan Marcel 01:23:58 101
2 Gabor Aron 01:29:44 20
3 Vaipan Calin 01:29:47 65
4 Maier András 01:36:46 71
5 Deva Dan-Cristian 01:38:35 14
6 Janosi  Gyorgy 01:42:18 93
7 Barbu Vasile 01:47:14 1
8 Maior Viorel 01:54:43 36
9 Torok Csaba 01:55:28 100
10 Tibor Jozsa 02:00:23 107
11 Sajgó Tibor 02:06:56 30
12 Varga Zsolt 02:10:52 43
13 Botiș Laviniu 02:52:36 8
14 Danci Gabriel 03:15:34 13

Semimaraton 35-39 Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Ungur Carmen 01:52:04 63
2 Galeanu Mari 01:53:48 22
3 Beno Kinga Laura 02:15:25 104
4 Mátyus  Katalin 02:19:58 61
5 Fodor Anca 02:24:06 67
6 Moldovan Monica 02:41:37 45

Semimaraton 40-44 Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Lăpușan László 01:42:55 31
2 Moga Daniel 01:45:08 42
3 Helgiu Alin 01:45:24 26
4 Vultur Daniel 01:45:48 82
5 Marcu Marius 01:46:07 37
6 Csegedi Imre 01:48:33 11
7 Fábián Csaba 01:50:52 18
8 Varga Zoltan 01:51:45 96
9 Kiss Attila 01:56:32 54
10 Galeanu Ducu 02:19:32 21
11 Galeanu Ducu 02:19:32 21
12 Galeanu Ducu 02:19:32 21

Semimaraton 40-44 Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Sidó Katalin 02:07:10 56
2 Pușcașiu Cristina 02:26:19 89
3 Fabian Eniko 02:34:03 17
4 Văsieșiu Cristina 02:41:17 68
5 Matei Adriana Angelica 02:41:18 88

Semimaraton 45-49 Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Incze Laszlo 01:42:07 92
2 Fabian Karoly Pal 01:43:05 16
3 Dimbian  Ovidiu 01:43:30 66
4 Crișan  Doru 01:46:28 72
5 Gustav Mircea 01:47:03 69
6 Lup Nicu 01:49:07 34
7 Pastor Sorin 01:56:30 48
8 Cenan Mihai 02:01:41 40
9 Puskas Attila 02:06:00 83
10 Neagoe Constantin 02:06:47 46
11 Orban Wilhelm 02:13:35 47
12 Moldovan Dumitru 02:18:44 76

Semimaraton 45-49 Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Rusu Claudia Adela 02:18:57 53
2 Cotoi Niculina 03:15:34 81

Semimaraton 50-54 Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Bobis Grigore 01:46:10 6
2 Popa Ioan 01:55:20 51

Semimaraton 50-54 Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Pop Silvia 02:41:45 50

Semimaraton 55-59 Masculin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Petru Petrisor 01:59:02 49

Semimaraton 60+ Feminin

Loc Nume/Prenume Timp BIB
1 Boariu Maria 02:26:12 5

 

 

 

Ultimele știri

Sport Guru alături de ASCOTID Trail Race

SportGuru.ro este noul sponsor al competiției ASCOTID Trail Race. Categoriile Open, Masculin și Feminin, din curse Mai mult...

Drumeție

Dacă nu participi la competiţie dar vrei să o vezi dintr-o perspectivă mai “personală”, Şoim de Mun Mai mult...

Înscrierile pentru cursele de 1.2 km

Înscrierile pentru probele: Cursa Copiilor (1.2 km) și Cursa Mami și Bebe (1.2 km) au luat sfârșit.   Vă mulț Mai mult...